Miten voimme auttaa?

Etusivu » Yhteystiedot

Yhteystiedot

Kiinteistöhuolto Lyijynen Oy
Y-tunnus: 1638869-5
Tukkikatu 2, 53900 Lappeenranta
Puh. 0400 650 253
info@khlyijynen.fi
laskutus@khlyijynen.fi

Toimisto avoinna ma–pe klo 7.00–15.30.

Vikapäivystys p. 0400 650 253 toimiston aukioloajan ulkopuolella. Puhelu ohjautuu vuorossa olevalle päivystäjälle.

Asioi verkossa

Voit asioida silloin kun sinulle sopii lomakkeiden avulla.

Asiointi

Vastuunjako
Vastuunjakotaulukkoon on eritelty kunnossapidon ja huollon vastuualueet taloyhtiön ja sen osakkaan välillä.
Lue lisää

Ota yhteyttä

Yhteydenotto/palaute
Arvostamme yksityisyyttäsi ja kiinnitämme erityistä huomiota henkilötietojen suojaukseen ja noudatamme hyvää tietojenkäsittelytapaa. Näet täältä tietosuojaselosteemme.

Henkilöstö

Aki Hirvonen
yksikönjohtaja

050 565 8972

aki.hirvonen@khlyijynen.fi

Marja Seppä
siivouspalvelu

040 350 2295

marja.seppa@khlyijynen.fi

Juha Tyrmi
ulkoalueet, työnjohto

0400 416 761

juha.tyrmi@khlyijynen.fi

Henri Torniainen
Koneet, kalusto, työnjohto

040 579 4330

henri.torniainen@khlyijynen.fi

Petri Juden
Imatra, työnjohto

040 162 6071

petri.juden@khlyijynen.fi

Pasi Piironen
tekninen huolto, työnjohto

040 504 6816

pasi.piironen@khlyijynen.fi

Vesa Ruohio
Palveluesihenkilö, ulkoalueet

040 508 7268

vesa.ruohio@khlyijynen.fi

Toni Matikainen
Asiakkuuspäällikkö

050 563 7989

toni.matikainen@khlyijynen.fi

Laskutustiedot

Kiinteistöhuolto Lyijynen Oy
Y-tunnus: 1638869-5
Välittäjä: Basware, BAWCFI22
Verkkolaskuosoite: 003716388695
Viitetiedoksi laskulle: tilaaja ja kustannuspaikka, mahdollinen työnumero